Title Image

Kurzy

Pečení je radost! Nevěříte? Přijďte si to sami vyzkoušet. Na kurz může přijít naprostý každý bez ohledu na vaše zkušenosti či věk.
Naučíme vás temperovat čokoládu, upéct vláčný korpus, nebo připravit slavnostní sweet bar. Kurz lze zakoupit i jako dárkový poukaz, který potěší vaše blízké.
Je vás parta nadšenců a chcete individuální kurz nebo teambuilding? Napište nám a společně to domluvíme.
Vše, co si na kurzu vyrobíte, si také odnesete. V ceně kurzu jsou zahrnu té nápoje a drobné občerstvení. Maximální kapacita kurzu je 4 osoby. Kurz bude probíhat na adrese Za Strahovem 10, Praha 6 – Břevnov. Parkování je možné v ulici Šlikova (víkendy zdarma), nejbližší zastávka tram: Královka, Marjánka. Kurzy probíhající o víkendu začínají v 10hod. Kurzy probíhající ve všední den začínají v 17:30.
Kurz lze zakoupit i ve formě dárkového poukazu. Poukaz je možné vystavit na určitý kurz a termín, nebo jako volný poukaz, aby si obdarovaný sám vybral. Poukaz má platnost 6 měsíců (po dohodě lze prodloužit).
Pečení je radost! Nevěříte? Přijďte si to sami vyzkoušet.

1. Pralinky

Tento kurz je zaměřen na výrobu čokoládových pralinek a lanýžů. Začátek kurzu je zaměřen na teorii – s jakou čokoládou pracovat, co vše je pro výrobu pralinek potřeba a jak čokoládu temperovat. Ukážeme si jak pralinky zdobit pomocí kakaového másla, aby byly vždy jedinečné. Mimo klasických francouzských pralinek vyrobíme i truffles a čokoládové tabulky.
Termíny kurzu: 20.1., 25.2., 4.3., 17.3.
Cena: 2500 Kč

2. Křehké těsto a odpalované těsto

Na tomto kurzu se účastníci naučí pracovat s křehkým těstem. Společně si vyrobíme oblíbené tartaletky různých velikostí. Dále z křehkého těsta vytvoříme slavnostní „alphabet cake“, který je velmi populární.
V druhé části kurzu se účastníci naučí pracovat s odpalovaným těstem, ze kterého si přípravíme dva dezerty
Oříškové věnečky
Malinové pate choux
Termíny kurzů: 10.3.
Cena: 2500 Kč

3. Sweet bar

Lanýže
Mini cupcake
Popcake
Mini tartaletky
Mini kremrolky
Sladký bar se stal velmi oblíbeným doplňkem nejen svateb, ale i oslav, křtů a výročí. Naučte se připravovat nejoblíbenější mini dezerty.
Tento kurz obsahuje 6 druhů mini dezertů. U každého si vysvětlíme základní práci se surovinami, ukážeme si různé techniky zdobení a variance příchutí. Po absolvování kurzu budete schopni vytvořit plnohodnotný sladký bar, který bude vždy originální.
Termíny kurzu: 18.11., 3.2., 10.2.
Cena: 2500 Kč

4. Makronky

Kurz je určen pouze pro 2 účastníky. Účastníci si vyzkouší výrobu makronek a třech náplní. Každý účastník si odnese cca 30 ks vlastních makronek.
Termíny kurzu: 28.1., 2.2., 18.2.,16.3.
Cena kurzu: 2200 Kč
Napište nám a objednejte si Váš dort ihned.

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU

Za Strahovem 548/10, Praha 6 – Břevnov, 169 00

Telefon: 775058810

Email: info@e-pralinkarna.cz

Facebook: E – Pralinkárna